Volkswagen, aneb špička mezi evropskými automobilkami

Volkswagen brouk

Jeden z nejznámějších výrobců spolehlivých a zároveň přitažlivých vozů na světě se dočkal rebrandingu. Dostal nové logo a zároveň začal s budováním nové brand image. Na co všechno se v marketingu Volkswagen můžeme připravit a jak vypadala značka postupem času? Dočtěte se v tomto článku.

Číst dál: Volkswagen, aneb špička mezi evropskými automobilkami

Škoda Scala a Kamiq nadchnou po všech stránkách

Přemýšlíte nad investicí do nového automobilu? Zvažujete, jakou značku zvolit, abyste byli spokojení nejen po finanční, ale i praktické stránce? V našich končinách se obrovské popularitě těší vozidla značky ŠKODA AUTO, a to z jednoho prostého důvodu. Spousta lidí totiž důvěřuje výrobcovi, jenž má kořeny právě v České republice. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na modely Škoda Scala a Škoda Kamiq. Jedná se o novinky posledních let, které si vás doslova podmaní.

Číst dál: Škoda Scala a Kamiq nadchnou po všech stránkách

Jak nenaletět autobazarům?

Pokud si chcete koupit ojetý automobil, zřejmě přemýšlíte nad tím, na jakého prodejce se obrátíte. V první řadě se rozhodujete mezi soukromým prodejcem a autobazarem. Obě varianty mají své přednosti a úskalí, ovšem mnohem širší nabídku mají právě bazary. V následujících řádcích vám však poradíme, jak nenaletět nekalým praktikám.

Číst dál: Jak nenaletět autobazarům?

Propagujete autosalon? Vyzkoušejte reklamní PVC plachty

výroba reklamních plachet

Reklamní plachty jsou jednou z nejvyužívanějších forem venkovní reklamy. Existuje spousta druhů i velikostí a každá má své využití. Dobře vyrobená reklamní plachta člověka zaujme a a zvýší šanci, že si pro nové auto přijde k vám. Co vše výroba reklamních plachet obnáší zjistíte v tomto článku.

Číst dál: Propagujete autosalon? Vyzkoušejte reklamní PVC plachty

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.