Chcete se dozvědět novinky z auto-moto? Čtěte motoristický magazín

V současné době na internetu existují desítky tisíc různých magazínů, přičemž některé jsou méně známé, jiné naopak více. Pokud hledáte konkrétně motoristický magazín, na němž se dočtete aktuality z tohoto úžasného světa, máme pro vás jeden skvělý tip.

Číst dál: Chcete se dozvědět novinky z auto-moto? Čtěte motoristický magazín

Silnice zdobí nová svodidla. Technologie se zdokonalují

svodidla

Technologie se neustále zlepšují, dokonce i v natolik specifické oblasti, jako jsou svodidla. Účelem tohoto bezpečnostního zařízení je zabránit motorovému vozidlu, aby se nedostalo mimo vozovku v okamžiku, kdy nad ním řidič ztratí kontrolu. Svodidla mají však i další úkoly, například chránit chodce v nebezpečných zatáčkách a oddělovat pruhy na vysokorychlostních silnicích a dálnicích. V následujících řádcích vám o svodidlech prozradíme mnohem více informací.

Číst dál: Silnice zdobí nová svodidla. Technologie se zdokonalují

Dodávku si nemusíte hned kupovat, je možné si ji i zapůjčit

Užitková vozidla nacházejí široké uplatnění. Používají je nejen různé firmy na přepravu materiálu a zboží, ale také spousta lidí ke stěhování. Pokud však potřebujete dodávku pouze nárazově, nemusíte si ji hned kupovat, protože existují i půjčovny. V následujících řádcích vám prozradíme, na kolik takové zapůjčení dodávky či jiného užitkového vozidla vyjde.

Číst dál: Dodávku si nemusíte hned kupovat, je možné si ji i zapůjčit

Univerzální pneumatiky jsou nebezpečné, tvrdí odborníci

Před odjezdem na dovolenou jsem kontroloval stav našeho automobilu, abychom se někde na cestě do Chorvatska nepotýkali s technickými problémy. Zaměřil jsem se také na pneumatiky. Bohužel, zjistil jsem, že letní pneumatiky jsou už sjeté, a tak jsem se rozhodl je ještě před odcestováním vyměnit. Prvně jsem přemýšlel nad tím, že koupím univerzální pneumatiky, protože stejně mě ještě čeká nákup zimní sady, ale nakonec jsem usoudil, že nebudu riskovat.

Číst dál: Univerzální pneumatiky jsou nebezpečné, tvrdí odborníci

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.