Lakovny aut a jejich čistota prostředí díky správnému odsávání

lakovací kabiny

Jestliže jste se rozhodli, že otevřete vlastní autolakovnu, neobejdete se bez kvalitního vybavení. Protože se od provedené lakýrnické práce odvíjí životnost automobilu, měli byste sáhnout po nejen dobrém materiálu, ale také praktickém vybavení. Současný trh s vybavením pro autolakovny je vskutku rozmanitý. Pokud se podíváte na takové lakovací kabiny, jež zajistí i odsávání prostorů, budete zírat, kolik možností řešení se nabízí.

Součástí autolakovny jako takové jsou bezpochyby stojany určené k umístění autodílů. Potřebovat je budete nejen pro samotné lakování, ale také pro další práce, jako jsou broušení a kytování jednotlivých plechových dílů. Ovšem samotným srdcem autolakovny je stříkací, respektive lakovací kabina, která je k dostání v různých rozměrech.

Lakovací kabiny zajistí i odsávání

V lakovacích kabinách se odvádí veškerá důležitá práce, tedy stříkáním se nanáší nátěrové hmoty na jednotlivé díly vozidla. Dále právě v kabinách odtékají rozpouštědla a suší se nalakované díly. Právě z těchto důvodů musí lakovací kabiny splňovat hygienické a bezpečnostní předpisy, ostatně i emisní limity při nanášení nátěrů.

Velice důležitým prvkem lakovacího boxu je jednoznačně odsávání, které zajišťuje vhánění vzduchu dovnitř a odsávání zplodin ven. Slouží k tomu odsávací stěna, jež je sestavena tak, aby rovnoměrně odsávala vzduchu od podlahy až ke stropu. Odsávání probíhá tak, že se odvádí vzduchu pryč, následně se filtruje, aby se zpět do lakovací kabiny dostal opět čistý vzduch bez škodlivých látek a zplodin. Odsávací stěny jsou navíc vytvořeny tak, že filtrují vzduch nejen při výstupu z kabiny, ale také při vstupu dovnitř.

Kdo lakovací kabiny včetně odsávání nabízí?

Sehnat dodavatele takhle specifických produktů je poměrně těžké, protože ne všichni nabízí dobrý poměr kvalita a cena. Po srovnání jednotlivých dodavatelů si nejlépe vedla společnost SPOLMONT, která nabízí průmyslové lakovací kabiny i vytvoření autolakoven na míru.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4