Kolenní airbagy ve vozidlech jsou zbytečné, tvrdí IIHS

Podle studie amerického institutu pro bezpečnost na silnicích IIHS mají kolenní airbagy z hlediska bezpečnosti vskutku minimální přínos. Výrobci vozidel tvrdí, že kolenní airbagy instalované ze spodní strany palubní desky mají předcházet v případě dopravní nehody zranění nohou. Studie však ukázala, že přínos je zanedbatelný, ba dokonce v některých případech kolenní airbagy riziko zranění zvyšují.

Číst dál: Kolenní airbagy ve vozidlech jsou zbytečné, tvrdí IIHS

Co všechno patří mezi vybavení autolakoven?

Pokud plánujete otevřít vlastní autolakovnu, bez vhodného vybavení se rozhodně neobejdete. Poskytnout zákazníkům nadstandardní servis není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Počet vozidel na českých silnicích se neustále zvyšuje, a proto se nemusíte bát, že byste v této oblasti přišli o zakázky, ba naopak možná budete otevírat další a další pobočky. V autolakovně se postaráte o menší i větší opravy a nástřiky jednotlivých dílů. Co všechno by nemělo chybět v moderní autolakovně, abyste dokázali naplnit očekávání i náročného zákazníka?

Číst dál: Co všechno patří mezi vybavení autolakoven?

Vakuum a jeho využití v automobilovém průmyslu

V automobilovém průmyslu se používají různé technologie. Samostatnou kategorii tvoří vakuová technika, což je v podstatě vědecký obor, jenž se zaměřuje především na vytváření a využívání vakua. I v automobilové výrobě je vakuum velice skloňovaný termín, a to především ve spojení s vývěvou. Co jsou to vůbec vývěvy? A k čemu je vůbec automotive vyveva?

Číst dál: Vakuum a jeho využití v automobilovém průmyslu

Přímočaré hydromotory: Na koho se spolehnout při výrobě nebo opravě

hydromotory

Současný průmysl je vskutku rozmanitý. Používají se různé nástroje a přístroje. Pravděpodobně jste ani netušili, že existuje něco jako přímočaré hydromotory, přitom se jedná o velice využívanou komponentu. Přímočarý hydromotor je velice důležitá součástka, která je schopna přeměňovat tlakovou energii na mechanickou energii. Jelikož moderní technologie zasahují i do natolik specifických oblastí, jako jsou hydromotory, jejich obsluha je jednoduchá, stejně tak i jejich údržba. V následujících řádcích vám představíme firmu, která se na výrobu hydromotorů specializuje už řadu let.

Číst dál: Přímočaré hydromotory: Na koho se spolehnout při výrobě nebo opravě

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4