Výhody autorizovaných servisů: Proč jsou první volbou pro Vaše auto?

V dnešní době jsou automobily nejen prostředkem dopravy, ale také důležitou součástí našich životů. Spoléháme na ně, abychom nás bezpečně dostaly do práce, školy či na dovolenou. Proto je nesmírně důležité udržovat naše vozy v optimálním stavu. Jedním z klíčových faktorů pro zachování výkonu a bezpečnosti vašeho vozu je výběr správného servisu. A zde přicházejí do hry autorizované servisy s jejich řadou výhod.

Číst dál: Výhody autorizovaných servisů: Proč jsou první volbou pro Vaše auto?

Vakuum a jeho využití v automobilovém průmyslu

V automobilovém průmyslu se používají různé technologie. Samostatnou kategorii tvoří vakuová technika, což je v podstatě vědecký obor, jenž se zaměřuje především na vytváření a využívání vakua. I v automobilové výrobě je vakuum velice skloňovaný termín, a to především ve spojení s vývěvou. Co jsou to vůbec vývěvy? A k čemu je vůbec automotive vyveva?

Číst dál: Vakuum a jeho využití v automobilovém průmyslu

Kolenní airbagy ve vozidlech jsou zbytečné, tvrdí IIHS

Podle studie amerického institutu pro bezpečnost na silnicích IIHS mají kolenní airbagy z hlediska bezpečnosti vskutku minimální přínos. Výrobci vozidel tvrdí, že kolenní airbagy instalované ze spodní strany palubní desky mají předcházet v případě dopravní nehody zranění nohou. Studie však ukázala, že přínos je zanedbatelný, ba dokonce v některých případech kolenní airbagy riziko zranění zvyšují.

Číst dál: Kolenní airbagy ve vozidlech jsou zbytečné, tvrdí IIHS

Co všechno patří mezi vybavení autolakoven?

Pokud plánujete otevřít vlastní autolakovnu, bez vhodného vybavení se rozhodně neobejdete. Poskytnout zákazníkům nadstandardní servis není až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Počet vozidel na českých silnicích se neustále zvyšuje, a proto se nemusíte bát, že byste v této oblasti přišli o zakázky, ba naopak možná budete otevírat další a další pobočky. V autolakovně se postaráte o menší i větší opravy a nástřiky jednotlivých dílů. Co všechno by nemělo chybět v moderní autolakovně, abyste dokázali naplnit očekávání i náročného zákazníka?

Číst dál: Co všechno patří mezi vybavení autolakoven?

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4