Uvažujete nad tím, jaké by to bylo mít ocelové dveře?

 

Nechte mě hádat, vaše vchodové dveře ve výrobě už nejsou co to bývalo. Jdou velmi špatně zavírat, nedoléhají tak jak předtím a po období dešťů začaly být cítit jako zatuchlý sklep. Tak to jste tady správně, protože vám pomůžeme s výběrem, představíme vám různé možné doplňky a přesvědčíme vás, že ocelové dveře je to pravé pro vás.

Dlouhodobá investice

Na ocelových dveřích, které téměř vůbec nepodléhají vnějším vlivům není nic, co by bylo možné se rozbít. Věci, které se mohou měnit se dají opravit jednoduše a s pravidelnou údržbou a opravou můžete mít ocelové dveře desítky let. Není náhodou, že se používají do podzemních prostor a jako dveře pro ochranu majetku ve sklepech a dalších místech. Je velmi těžké se do nich dostat a vlhko jim nevadí.

Možné doplňky ocelových dveří

Pokud nechcete klasické sklepové dveře jako vstupní bod vašeho podniku, máte několik možností. Velkou výhodou ocelových dveří je právě to, že se dají maximálně upravit, dokonce i na míru, podle vašich představ.
Například možnost zateplení ocelových a plechových dveří vám zajistí stálou teplotu v zimě a minimální únik tepla. Tedy nebudete muset utrácet tolik peněz ve snaze vytopit neustále svůj podnik. Tuto možnost také můžete mít pouze ve vchodových dveřích, pokud v provozu ocelových dveří potřebujete více.
Dalším doplňkem jsou větrací mřížky, které se hodí právě pro vnitřní dveře. Pomohou úniku vlhkosti bez průvanu, takže je nejčastěji vidíte ve zdech zabudovaných skříňkách, nebo elektrickém vedení.
Pokud potřebujete občas, aby se vchodovými dveřmi protáhl vysokozdvižný vozík, či velké náklady, oceníte možnost vytvoření dvoukřídlých dveří.

Přizpůsobte si design

Ocelové dveře se dají snadno nalakovat na vámi požadovanou barvu a nemusíte se bát o to, že by váš podnik působil jako sklep, díky typickým tmavě šedým ocelovým dveřím. Například firma Dobeš dělá ocelové dveře a vrata na míru a poradí vám, jaké doplňky a design se hodí právě vám. Neváhejte se jich nezávazně poptat zde.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4