Využití vymezovacích sloupků v autosalonech

vymezovací sloupky

Vymezovací sloupky můžeme využít různými způsoby. V hotelech, v divadlech a samozřejmě taky v autosalonech. A o tom se tu budeme bavit. Sloupky pomáhají s oddělením míst, na která lidé mohou chodit a kam už ne. A to se na místě, kde se prodávají tak drahé věci, jako jsou auta, docela hodí. Ať už je to kvůli malým dětem, které si chtějí na auta sáhnout a nebo kvůli dospělým, kteří mají potřebu je nějakým způsobem poničit. 

Proč zrovna vymezovací sloupky?

Jsou lehce přenosné, jsou levné a na rozdíl od jiných způsobů zahrazení prostoru jsou velmi snadno přizpůsobitelné. Při nákupu můžete vybírat z mnoha barev i materiálů samotných sloupků, ale i různých druhů lan, pásů nebo řetězů. Tak můžete vymyslet skoro jakoukoliv kombinaci, abyste požadovaný prostor co nejlépe a nejstylověji vymezili.

Jak je můžu využít?

Jak už jsme řekli, způsobů využití existuje opravdu spousta. Patří k nim například:

  • Ochrana před poškozením vystavených aut – přece nechcete, aby vaše vystavené naleštěné kusy byly celé od otisků prstů
  • Kontrola davů – v autosalonech bývá občas docela nával. Vymezovací sloupky vám s nimi zaručeně pomohou
  • Vyznačení míst pro fronty – z toho návalu se určitě někdo rozhodne, že si auto pořídí. Aby se zájemci při čekání nepředbíhali, postavte jim ze sloupků řadu, nebo třeba bludiště
  • Přilákání pozornosti

Divíte se, proč zrovna přilákání pozornosti? Zamyslete se nad tím, kdy jste naposledy viděli třeba výstražnou pásku. Neměli jste okamžitě chuť se jít na to místo podívat? Vymezovací sloupky mají podobný efekt. Takže pokud začínáte s vystavováním nového auta, pár sloupků kolem něj postavte. Pozornost všech návštěvníků je zaručená.

autosalon

V Česku najdete vymezovací sloupky například v internetovém obchodě Expoint. Vybírat zde můžete z mnoha kombinací materiálů i barev sloupků, lan i pásů. Kromě toho zde seženete i zboží jako vitríny nebo reklamní stojany, které jsou v autosalonech také velmi často využívané. 

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4