Co je to CRM a jak jej využít v autosalónech?

crm systém

CRM systém je zkratka pro customer relationship management. Jeho hlavním účelem je zlepšovat a upevňovat vztahy se zákazníky a zvyšovat efektivitu a produktivitu podnikání. V ideálním případě má v sobě CRM všechna data organizace, která mohou pomoct k dosažení daných cílů. Výhodou CRM systémů je to, že jsou užitečné jak pro malé, tak pro velké firmy. Kromě informací o zákaznících a klientech uchovává CRM také data o zaměstnancích. Správné použití systému zajistí vaší firmě spokojené klienty, efektivní práci, snížené náklady a zvýšené výnosy. CRM se dá využít v autosalónech. Jak?

Marketingové účely

Máte od svých zákazníků e-mailové adresy, které můžete používat k obchodním účelům? Využijte CRM k tomu, abyste vytvořili personalizovaná sdělení přesně pro ně. Chcete cílit na ty, co u vás nakoupili nedávno? Nebo raději na někoho, kdo nakoupil před nějakou dobou a teď může shánět doplňky do konkrétního auta? Se získanými informacemi můžete rozeslat sdělení přesně na míru.

Kalendář úkolů

Některé věci je prostě potřeba si zapsat do kalendáře. Ať už jde o úkoly zaměstnanců, schůzky s obchodními partnery, nebo akce pro zákazníky. CRM systémy umožňuje ty nejdůležitější akce přehledně zapsat tak, aby k nim měli přístup úplně všichni. A protože všichni zaměstnanci mají k daným úkolům a informacím přístup, zvyšuje se efektivita jejich práce.

Získání nových zákazníků

K tomu, abyste člověka přetvořili v zákazníka, vám stačí jeho e-mailová adresa. S promyšlenou strategií a zajímavými newslettery můžete dosáhnout toho, že daný člověk si koupí nové auto právě u vás. A pokud si dáte s maily a péčí o zákazníka opravdu záležet, můžete získat dlouhodobého zákazníka, který bude vše kolem aut nakupovat jen u vás.

řízení vztahu se zákazníky

A co dál?

Toto není vše, co CRM systémy umí. K dalším funkcím patří například:

  • evidence příjmů a výdajů
  • tvorba reportů
  • docházkový systém
  • výpis obchodních příležitostí

Systém pro lepší efektivitu v obcích

Pro obce zas platí, že spoustu času stráví grafickým návrhem, tiskem a publikací novinek na úředních deskách. Jednoduché řešení přináší modernizace tohoto procesu v podobě digitální úřední desky. Ta šetří obcím náklady a zároveň obec modernizuje.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4