Propagujete autosalon? Vyzkoušejte reklamní PVC plachty

výroba reklamních plachet

Reklamní plachty jsou jednou z nejvyužívanějších forem venkovní reklamy. Existuje spousta druhů i velikostí a každá má své využití. Dobře vyrobená reklamní plachta člověka zaujme a a zvýší šanci, že si pro nové auto přijde k vám. Co vše výroba reklamních plachet obnáší zjistíte v tomto článku.

Výhody reklamních plachet

Pomocí reklamních plachet zasáhnete obrovský počet lidí. Navíc je můžete umístit prakticky kdekoliv. Na frekventované místo uprostřed města, nebo třeba na různých událostech. Tím můžete svou reklamu zacílit na specifický segment. Možnost různých formátů vám navíc zajistí to, že svou reklamu umístíte prakticky kdekoliv. PVC plachty jsou navíc materiál, který si svůj vzhled udrží mnohem déle, než třeba plakáty, takže je můžete používat delší dobu.

Design

Při tvorbě plachet musíte myslet také na to, jak bude konečný výsledek vypadat a jaký má plnit účel. Měli byste brát v potaz tyto věci:

  • Funkce plachty: Jedná se reklamu, která bude propagovat vaši značku, nebo konkrétní auto? Pokud chcete zvýšit povědomí o vašem autosalonu, bude vaše reklama vypadat jinak, než kdyby bylo hlavním účelem auto prodat.
  • Umístění plachty: Plachty na místech, kde lidé chodí pěšky nebo mají čas se zastavit, mohou mít více textu, než plachty, které plánujete umístit u silnice. Tam to s textem rozhodně nepřehánějte. Stačí název autosalonu a obrázek, aby člověk pochopil, co se mu snažíte říct i bez textu.
  • Cílová skupina: Na začátku jsme mluvili o tom, že plachty můžete strategicky umisťovat podle jednotlivých segmentů cílových zákazníků. Tomu musíte přizpůsobit styl plachty i sdělení.

potisk plachet

Kdo vyrábí reklamní plachty?

Reklamní plachty vyrábí například Tennis EQ. Na výběr máte nejen z plachet, ale také ze sítí, které můžete umístit například na tenisových hřištích, koupalištích a vlastně jakémkoliv prostoru, kde jsou potřeba stínící sítě. Pro nezávaznou poptávku a návrhy můžete firmu kontaktovat přímo na webových stránkách. Váš autosalon už nikdo nepřehlédne.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4