Co jsou polyuretanové podlahy?

Polyuretanové podlahy

Pryskyřice v přírodním světě těsní a léčí praskliny stromů. Překvapivé vlastnosti těchto regenerujících se rostlinných a stromových sekrecí inspirovaly svět vědy k vytvoření úžasných syntetických látek, které dovedně kopírují vlastnosti přírodních pryskyřic. Stále populárnější jsou polyuretanové podlahy.

Epoxidová pryskyřice

Epoxidová pryskyřice vytváří nerozpustné a netavitelné plasty. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k různým materiálům, proto se používá jako látka spojující kovy, hydroizolační stavební konstrukce a jako ochranná vrstva na silničních a železničních mostech. Pokud se vytvoří hladký povlak, je epoxidová pryskyřice ideální pro udržení čistoty a provádění dezinfekce povrchu (jídlo, farmaceutický průmysl, nemocnice). Epoxidová pryskyřice je odolná vůči odpadním vodám, solnému roztoku, četným zásadám, zředěným kyselinám, odmrazovacím prostředkům a také olejům, tukům a palivům. Pryskyřice pro podlahu je stále více vyhledávaným řešením pro garáže, balkony a terasy. Stále více oblíbené jsou také polyuretanové podlahy.

Polyuretanová pryskyřice se vyznačuje optimální elasticitou a měkkostí, a proto jsou polyuretanové pryskyřice ideální podlahy, pokud hledáte řešení odolná vůči poškození a mikrotrhlinám. Polyuretanové podlahy velmi dobře potlačují hluk. Polyuretanové pryskyřice jsou skvělé v garážích jako podlaha a na balkonech jako vrchní vrstva. Polyuretanová pryskyřice může být použita pro výrobu protiskluzové podlahy s křemenným pískem (barevným nebo přírodním), například pro garáž. Vyznačuje se odolností vůči chemickým faktorům, UV záření a povětrnostním podmínkám.

Pryskyřice vytvářejí ideální vrstvu, která chrání povrchy, díky čemuž jsou perfektní jako podlahová krytina. Epoxidové pryskyřice a polyuretanové pryskyřice velmi účinně chrání povrch před různými druhy poškození, vlhkostí, agresivním působením chemikálií, teplotní amplitudou a opotřebením, které jsou důsledkem každodenního používání podlah a podlah. Polyuretanové podlahy dodají vaší

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4