Kia, špičková servisní péče i pro váš automobil

Prodejem auta to nekončí. Proč je důležitý pravidelný servis a ve kterém servisu se o vás skutečně kvalitně postarají?

Pravidelný servis, proč se vyplatí

Sotva si vzpomenete, že v autě by bylo potřeba občas vyměnit olej? To je úplně špatně, varují odborníci. Automobil je stroj a jako takový se v čase opotřebovává, čímž jeho životnost klesá. Jednotlivé součástí potřebují pravidelnou servisní péči.

Pokud na servis dbát jako motoristé nebudeme, v lepším případě riskujeme závady. A ty nejen ovlivňují provozuschopnost vozu, ale mají vliv i na bezpečnost. Potenciálně tak ohrožujeme dokonce zdraví a život svůj nebo ostatních účastníků silničního provozu.

Když k tomu připočítáme, že na servis je nutné mít některé specifické technické znalosti, dospějeme nevyhnutelně k závěru, že servisovat automobil v garáži doslova „na koleně“ se nemusí vyplatit. Odborný servis nám zaručí, že vše bude fungující a zároveň bezpečné.

Kia program Best Service

Značka Kia si uvědomuje, že pro zákazníka není důležité jen uspokojivé používání automobilu. Celkový dojem ze značky rozhodně tvoří nejen výrobek, ale i služby na něj navázané. V rámci sítě autorizovaných servisů tak vznikl i program Best Service.

Takto jsou označeni ti dealeři, kteří jsou jakýmsi etalonem kvality poskytovaných služeb a současně dbají i na svůj přístup k zákazníkovi. Aby mohl dealer tuto známku za poskytovanou servisní péči obdržet, hodnotí se konkrétně šest základních oblastí

Kontrola stavu auta

Jakmile s vozidlem na servisní místo přijedete, technici okamžitě zkontrolují komponenty, které mají stěžejní vliv na výkon i bezpečnost vozidla.

Předání vozidla

Předání vozidla do servisu i jeho vyzvednutí probíhá maximálně transparentně. Pokud máte jakékoli dotazy, je nutné, aby se vám na ně v kvalitním servisu dostalo odpovědi. A značka Kia to ví, proto schopné provozovny oceňuje.

Čištění vozu

Samozřejmostí by mělo být zajištění nejen technické funkčnosti auta. Vůz si v těch nejlepších servisech budete brát vždy kompletně vyčištěný.

Náhradní doprava

Trvá oprava automobilu déle? Pokud automobil dovezete na servis a nemůžete si ho tentýž den vyzvednout, zajistí pro vás na provozovně náhradní dopravu.

Čekání na vůz

Čekání těší jen málokoho. Snahou servisu Kia je proto tuto nutnou povinnost zákazníkům zpříjemnit a zajistit, aby se cítili maximálně komfortně.

Průzkum spokojenosti

Máte sami jakýkoli návrh, jak by se daly služby Kia dále vylepšit? Určitě se o něj podělte. Zpětná vazba kvality servisní péče Kia je vítaná.

Potřebujete se na servis objednat?

Servis Kia nabízí možnost snadné rezervace přes internet. Vyberete si nejprve kraj a konkrétní servisní místo, dále si pak zarezervujete datum přistavení. Jedná se ovšem o předběžný termín, závazně jej musí potvrdit servis. V posledním kroku zadáte osobní a kontaktní údaje a informace o vozidle a poptávku odešlete.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4