Jak nenaletět autobazarům?

Pokud si chcete koupit ojetý automobil, zřejmě přemýšlíte nad tím, na jakého prodejce se obrátíte. V první řadě se rozhodujete mezi soukromým prodejcem a autobazarem. Obě varianty mají své přednosti a úskalí, ovšem mnohem širší nabídku mají právě bazary. V následujících řádcích vám však poradíme, jak nenaletět nekalým praktikám.

Současná situace na trhu vybízí k nákupu automobilu, neboť výroba se neustále zvyšuje, konkurence je obrovská, a to tlačí výrobce snižovat ceny úplně nových modelů. Tím pádem klesají ceny i ojetých vozidel. Bohužel, ne každý bazar ojetých aut je spolehlivý.

Ptejte se na všechno

Základní pravidlo zní: „Ptejte se!“ Úplně na všechno. Protože jste zákazník, prodejce by vám měl poskytnout všechny informace, které požadujete, než automobil koupíte. Důležité jsou otázky typu: „Bylo vozidlo bourané? Může si automobil prohlédnout můj automechanik? Mohu si automobil vyzkoušet na testovací jízdu?

Kilometry na tachometru nejsou až tak důležité, spíše se zaměřte na celkový technický stav automobilu. V současné době je stáčení kilometrů častý nešvar. Často se však stává, že vozidlo s 300 tisíci kilometry na tachometru je v lepší kondici než automobil se 100 tisíci kilometry.

Testovací jízda je žádoucí

Určitě nekupujte automobil, do něhož před podepsáním smlouvy neusednete. Testovací jízdy jsou ve férových bazarech naprosto běžné. Usedněte za volant, zkontrolujte si interiér jako takový, stejně tak se zaměřte, jestli funguje topení, klimatizace a další funkce. 

Jestliže hledáte autobazar, na nějž se můžete spolehnout po všech stránkách, zavítejte do Auto Vyhýbka. Na vybrané vozy dostanete záruku až 24 měsíců. V nabídce je také komisní prodej a výkup vozidel za hotové. V neposlední řadě vás potěší možnost úvěru s nulovou akontací či leasing s nastavitelnou dobou splácení od 12 do 84 měsíců.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4