Kryty na mobily pro maniaky do BMW

Už vás nebaví, když se vám rozbije nebo pouze nějak poškodí, poškrábe váš mobilní telefon? Existuje jednoduchá varianta jak tomu velice lehce předejít. Jako ochranu můžete zvolit ochrannou fólii na displej mobilního telefonu, ochranné sklo a nebo rovnou cely kryt, který chrání zadní část, ale v některých případech i displej.

Jaké máme typy pouzder

Mezi nejčastěji používaná pouzdra se řadí tzv. flipová pouzdra, zadní kryty a silikonová pouzdra.

Flipová pouzdra

Tyto pouzdra patří k nejpopulárnějším, prodávají se podle úhlopříčky telefonu. Mají dva druhy uchycení, tzv. přilepení anebo nacvaknutí. Velikou výhodou těchto pouzder je chrání telefon ze všech stran, naopak nevýhodou se pro některé uživatele může jevit, že obal zabírá mnoho místa a je nepraktické mobilní telefon nosit v kapse.

Zadní kryty

Tyto kryty bývají zpravidla vyrobeny z tvrzeného plastu. Často je jejich povrch pogumovaný, aby mobil lépe držel v ruce a nevyklouzl vám. Zpravidla kryt přesahuje půl milimetru na straně displeje a díky tomu chrání i displej telefonu.

Silikonový kryt

Výhodou tohoto krytu, je že je flexibilní. Snadno se nasazuje a sundává, a proto můžete si měnit svůj obal klidně každý týden. Když vám mobil spadne na zem, díky flexibilitě krytu, zůstane mobil nepoškozen. Tento kryt je populární mezí mladší generací, díky jednoduchosti. Naopak se kryt po delší době zašpiní a nevypadá tak dobře jak dříve

Mezi zajímavé parametry se nachází také design krytu. Někteří lidé to neřeší, ale na druhou stranu jsou zde tací, kteří by chtěli aby jejich mobil vypadal stylově. Existují mnoho variant, jako např. vaše obrázky potisknuté na krytu mobilního telefonu, nebo třeba i loga nějakých firem. Mezi ně patří i firma BMW, pro milovníky této automobilové značky je široký výběr klasických i silikonových krytů jak pro Apple produkty, tak pro Samsung modely.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4