Interaktivní úřední desky | Přichází budoucnost?

Digitální úřední desky jsou novinkou, kterou obce v dnešní době ve velkém zavádějí. Řadí se tak společně s SMS rozhlasem k inovacím, které pomáhají v komunikaci s občany. Také se nemůžete dočkat, až budou elektronické úřední desky i ve Vaší obci?

Není to tak snadné. Spousta měst a obcí je velice konzervativních a takové „velké“ změny jednoduše nechce. Navíc se často stává, že vedení města nemá vyřešenou komunikaci mezi sebou, natož aby pak nějakým způsobem komunikovalo s občany. I když je ze zákona povinnost zveřejňovat důležité informace na tzv. elektronické úřední desce, jde technicky jen o glorifikovanou internetovou stránku ze které je za těžko vyčíst to nejdůležitější. V čem je tedy digitální úřední deska lepší?

Výhody digitální úřední desky

Digitální úřední deska může být umístěna jak do interiéru, tak do exteriéru. Některé druhy jsou dokonce mobilní, takže je možno je v interiérech přemisťovat. Zvládne vydržet těžké povětrnostní podmínky, je voděodolná a funguje jak v nízkých, tak vysokých teplotách.

Její obsah je velmi snadno modifikovatelný a podobá se technicky webovému rozhraní či rozhraní aplikace. Většina těchto digitálních úředních desek je dokonce dotyková, dodává tak tu špetku vize do budoucnosti a držení kroku s dobou, což většina obcí velmi potřebuje. 

Obce díky digitální úřední desce ušetří na nákladech za pracovníky, kteří musejí vyvěšovat a svěšovat dokumenty, náklady za tisk a dostupné nástěnky také mohou nabídnout k inzerci.

Máte pravomoce k řešení pořizení digitální úřední desky pro Vaši obec? Pokud ano, doporučujeme se první obrátit na společnost Obec 24, kteří se této problematice věnují již dlouhá léta.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4