Oživení interiéru autosalonů sedacími vaky a křesly vyrobenými na míru

sedací vaky

Dávno jsou pryč doby, kdy v prostorech autosalonů byly vystavená pouze vozidla. Provozovatelé se snaží zpříjemnit zákazníkům nejen výběr vozidla, ale také čekání na vyhotovení dokumentů, a proto se snaží v budově vytvořit i odpočinkovou zónu. Pokud pracujete v autosalonu, navrhněte, aby byla nějaká část interiéru vyhrazena k vytvoření relaxačního místa. Věřte, že klienti budou spokojení, a potom si rádi počkají na všechny potřebné papíry. Jestliže se chcete nějak odlišit od ostatních autosalonů, zapomeňte na tradiční sedací soupravy a konferenční stolky, zkuste jít cestou individuálního řešení. Co takhle sedací vaky? Odpočine si v nich jak dospělý, tak i dítě.

Spousta rodičů nemá ani hlídání pro děti, a proto chodí vybírat vozidla s ratolestmi. Představte si, že přijdou rodiče, nechají dítě polehávat na sedacím vaku, a v klidu si vyberou automobil. Výhodné pro vás, výhodné pro rodiče, výhodné pro děti. Vy prodáte automobil, rodiče si beze spěchu vyberou, dítě si chvíli pohraje na něčem, co doma nemá.

Sedací vaky je možné vyrobit na míru

Potěší vás, že si můžete nechat vyrobit sedací vak klidně s logem vašeho autosalonu. Individuální řešení nabízí společnost WEGETT. Jedná se o ryze českého výrobce sedacích vaků, jenž si potrpí na kvalitě. V jeho nabídce najdete různé velikosti sedacích vaků – od klasiky až po XXL. Doplnit můžete sedací vaky ještě o hranaté a kulaté taburety. Sedací vak si můžete popsat v podstatě, čím budete chtít. Fantazii se rozhodně meze nekladou.

Sedací vak v autodílně? Žádný problém

Výše zmíněnými rady se nemusí řídit pouze majitelé a provozovatelé autosalonů. Sedací vaky nachází uplatnění i v autodílnách. Jestli máte místnost, kde si zákazník může počkat, než mu opravíte drobnou závadu na počkání, vybavte danou místnost právě sedacími vaky. Zákazník si může sednout, pohodlně si lehnout, číst si noviny a užívat si chvíle klidu a odpočinku.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4