Dejte o sobě vědět velkoplošným digitálním tiskem

digitální tisk

Propagace je důležitá, pokud chcete, aby ostatní věděli o vás, nebo o vaši firmě. A jednou z oblíbených forem propagace je digitální tisk, který můžete využít nejen v budově autosalonu, ale i na samotných autech.

Proč digitální tisk?

Mezi největší výhody digitálního tisku patří jeho rychlost. Při tisku není potřeba žádný mezikrok. Dá se říct, že jde vše z počítače rovnou do tiskárny. I při tisku malého množství kusů je cena oproti jiným druhům tisku poměrně nízká. To se ale vrací při tisku více kusů, kdy cena postupně stoupá. Digitální tisk se využívá pro tisk plakátů, letáků, brožur a dalších tiskovin.

Velkoplošný digitální tisk

A jestli vám obyčejné letáčky a brožurky nestačí, můžete se pustit do velkoplošného tisku. Tím způsobem můžete tisknout například na tyto materiály:

  • PVC samolepky a plachtoviny
  • PVC síťoviny
  • textil
  • koberce
  • papír
  • billboardový papír 

Po samotném tisku ještě můžete využít laminaci k ochraně vytištěného materiálu. Díky tomu dosáhnete delší životnosti a stálobarevnosti. Laminace probíhá pomocí PVC fólie v různém provedení. Nejčastěji lesklá, polomatná a matná. Využít můžete také laminaci s ochranou proti UV záření, kterou oceníte především pokud budete vytištěné materiály vystavovat na přímém slunci.

velkoplošný tisk

Využití u aut

Velkoplošný tisk můžete využít dokonce přímo na autech. Díky tomu, že můžete tisknout na velké samolepky, můžete jakékoliv auto polepit buď reklamou, nebo stylovým vzorem. A nebo kombinací obojího. Tak můžete vystavená auta udělat mnohem zajímavější. Velkoplošný tisk využijete také při tisknutí velkých plakátů, bannerů a billboardů, které se vám jako majiteli autosalonu budou rozhodně hodit. Další možností, jak digitální využít, jsou například roll-upy, na které můžete natisknout další informace k vystaveným autům.

Digitální tisk v Česku

Máte o digitální tisk zájem? Napište firmě OK Design. Tisk provádí ve vysoké kvalitě a na velké množství různých materiálů. Kromě této služby nabízí i další, které jsou pro autosalony jako stvořené.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4