Projektová dokumentace pro autosalóny

tisk projektové dokumentace

Projektovou dokumentaci potřebuje každý, kdo chce stavět jakoukoliv budovu. A autosalóny nejsou žádnou výjimkou. Pokud stěhujete starší salón, už jste se asi s projektovou dokumentací potkali. Jestli jste v tomto ale úplně noví, mohou vás všechny ty věci pěkně zaskočit. Všechny ty starosti s tvořením až po tisk projektové dokumentace. Bez toho ale žádnou budovu nepostavíte. Co vše musí projektová dokumentace obsahovat?

Každá stavba musí proběhnout v souladu se zákonem a vyhláškami. Proto musí projekt projít poměrně složitým procesem předtím, než se dostane do papírové podoby. Naštěstí je ale možné celý proces poměrně jednoduše sepsat do několika řádků. 

Jak probíhá tvorba dokumentace?

Napřed jsou zjištěny veškeré informace o pozemku. S tím je svázaná i návštěva a fotodokumentace daného pozemku. Po zhodnocení stavu pozemku se přechází k prvnímu návrhu a studii stavby. Po této části se přechází k vypracování dokumentace pro stavební povolení a po jejím zhotovení je odevzdána stavebnímu úřadu. Pokud se stavba nějakým způsobem dotýká dalších lidí nebo orgánů státní správy (například hasiči, policie, nebo ochránci přírody), musí se brát v potaz i jejich připomínky ke stavbě. Pokud žádné připomínky nemají, nebo stavbu schválí, získáte stavební povolení. Můžete přejít k realizaci stavby, kolaudaci a konečně užívání.

projekt stavby

Obsah projektové dokumentace

Projektová dokumentace obsahuje následující body:

  • průvodní zprávu
  • technickou zprávu souhrnou a zprávu jednotlivých částí
  • výkresovou část
  • projekt topení, plynu atd.
  • bezpečnostní řešení stavby
  • průkaz energické náročnosti 

Tisk projektové dokumentace

Po vypracování projektové dokumentace vám zbývá ji jen vytisknout. V tomto vám poslouží služby planografie a copycenter. Jestli se nacházíte v blízkosti Olomouce, můžete si nechat dokumentaci vytisknout například u Planografie Olomouc. Jejich služby ale můžete využít i pokud bydlíte dál, a to díky rozvozu. Výhodou je také možnost tisknout jakékoliv množství dokumentů. Tiskem projektové dokumentace se firma zabývá už přes 60 let, takže si můžete být jistí, že získáte spolehlivě vytištěnou dokumentaci pro váš autosalon.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4