Jak si vytvořit vlastní parkoviště před domem?

podlahové pásky

Pokud k vám velice často jezdí návštěvy, případně máte v rodině několik automobilů, které se do garáže nevlezou, je nejvyšší čas nastolit v parkování pořádek. Snad nejjednodušší je vytvořit si vlastní parkoviště, na kterém můžete stát jen a pouze vy. Jak takového parkoviště docílit? A na co byste neměli při jeho budování zapomenout? Třeba na označovací pásky 3M, s nimiž vytvoříte několik parkovacích míst.

V první řadě si před domem vymezte místo, které věnujete parkovišti. Pro někoho je těžké zbavit se trávníku a vybetonovat plochu o šířce třeba 5 metrů, nicméně někdy není zbytí. Zase je to lepší, než abyste museli parkovat na silnici, kde hrozí, že by vám do auta někdo naboural, nebo na trávníku, což není ideální volba v období dešťů a sněhů.

Jak široké by mělo být jedno parkovací místo?

Optimální je, pokud je jedno parkovací místo široké alespoň 2,4 metru, ale záleží na tom, jak velká auta doma máte. Jestliže máte menší auta, klidně si vystačíte i s menší šířkou. Dávejte však pozor na to, abyste pásky nedali tak, že z auta nebude možné vystoupit, pokud se vedle něj postaví druhé.

Garáž nezanedbávejte

Jestliže máte i garáž, neměli byste ji zanedbávat. Slouží jako jakýsi domov pro vašeho plechového miláčka, a tak mu dopřejte maximální komfort. V garáži si navíc můžete uschovat spoustu věcí, a proto je nesmysl, aby byla rozbitá a nevzhledná. Velice často se provádí oprava betonové podlahy v garáži, například oprava výtluků, dilatačních spár, prasklin, trhlin a podobně. Přes dané spáry totiž prostupuje podzemní voda, což není pro automobil příznivé.

Jedním ze specialistů na podlahové pásy, různé opravy betonových podlah a podobně je společnost JAClean, která je označována za jedničku v bezpečnostním značení. V její nabídce najdete celou řadu služeb.

Další články:

- Vše o nové generaci Opel Mokka 2022

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4