Vyrážíte na dovolenou? Pořiďte si nosič kol i střešní box

střešní boxy a nosiče kol

Plánujete dovolenou v České republice, na Slovensku, případně v jiné evropské zemi, která je perfektně dostupná automobilem? Pokud nemáte dostatek úložného prostoru, mohou vám pomoci autodoplňky, jako jsou nosiče kol a střešní boxy. Připravte se tedy na rodinnou dovolenou či výlet automobilem. V následujících řádcích vám prozradíme, na co nesmíte zapomenout.

V případě, že nemáte příliš velký automobil, tudíž zavazadlový prostor není příliš velký, takže nepojme například jízdní kola, potom je vhodné podívat se na nosiče kol. Současný trh nabízí tři varianty – střešní, na zadní dveře a na tažné zařízení. Záleží na tom, co od nosiče kol očekáváte.

Nosiče kol

Snad nejčastěji se setkáte se střešními nosiči kol, které však vyžadují přítomnost takzvané zahrádky na střeše automobilu. Potom se nosič jednoduše nainstaluje, ovšem na druhou stranu musíte počítat s tím, že vám musí pomoci s umístěním jízdních kol na střechu ještě někdo druhý. Cena střešních nosičů je však příznivá, což je jeden z hlavních důvodů, proč se pro něj spousta lidí rozhoduje.

Další alternativou je nosič kol na zadní dveře automobilu, který vám však omezí přístup do kufru automobilu. Zatímco nosič na tažné zařízení můžete namontovat pouze na automobil, jenž disponuje pevným tažným zařízením.

Střešní boxy

Potřebujete s sebou na dovolenou věci, které se vám však už do samotného vozidla nikam nevlezou? V takovém okamžiku na scénu přicházejí střešní boxy, které jsou k dostání v mnoha velikostech a s různou nosností. Takzvané rakve, jak se jinak střešním boxům říká, se vyrábí v několika tvarech. Zaměřte se u střešních boxů také na bezpečnost a řešení zamykání.

Jestliže hledáte autodoplňky pro svého plechového miláčka, objednejte si je z internetu. Ceny jsou přívětivější a nabídka mnohem širší.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4