Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla?

Pokud často cestujete do zahraničí, většinou řešíte přepravu z letiště. Samozřejmě jednou z možností je požádat nekoho že známých, případně si ponechat svůj vlastní automobil na parkovišti letiště. V případě, že cestujete letadlem opravdu intenzivně, se vám uvedené možnosti příliš nevyplatí. Pravděpodobně nechcete neustále někoho otravovat a parkování na letišti také není nejlevnější. Snad nejpohodlnější možností je půjčit si automobil přímo z autopůjčovny, která působí i na Letišti Václava Havla. Jak to funguje? Popíšu vám svou vlastní zkušenost. 

Protože jsou obchodní schůzky v Rusku, Francii a Itálii mou náplní práce, tak se někdy stává, že do zahraničí letím i dvakrát či třikrát do měsíce. Začal jsem řešit, jak se po letu dostat domů, protože někdy mám přílet až v pozdních večerních hodinách, a potom se mi nechce jezdit autobusem či podobnými dopravními prostředky. Jelikož automobil využívám firemní, nenechávám ho stát na letišti, neboť během mé nepřítomnosti má uplatnění ve firmě. Jednou jsem narazil na reklamu autopůjčovny EasyRent.cz, která slibovala okamžité odbavení, kafé zdarma a další výhody. Sice jsem si říkal, že to zní moc dobře na to, aby to byla pravda, ale zase byla by škoda to nevyzkoušet. Autopůjčovna na Letišti Václava Havla má totiž kancelář přímo naproti Terminálu 1 nedaleko východu. Funguje nonstop, takže je jedno, kdy v noci přesně přiletím. 

Všechny dokumenty předem připravené 

Poprvé jsem si říkal, že mě určitě čeká zdlouhavá administrativa. Byl jsem však příjemně překvapený, protože autopůjčovna si všechno připravila dopředu. Vzal jsem jen kufr, odbavil se a jel jsem domů vyspat se. Pracovníci byli vždy příjemní a pomohli mi se vším, co jsem potřeboval. 

Procházel jsem si klienty, kteří také využívají služeb EasyRent.cz, neboť mě zajímalo, jaká vozidla si nejčastěji lidé půjčují. Zájem je o vozidla všech kategorií a skupin. Vybrat si můžete například Mini Cooper, ale je zájem i o půjčení SUV. Dokonce si automobil z autopůjčovny berou i generální tajemník NATO, pracovníci firmy Amati či business cestující z koncernu VW, aby se přepravili pohodlně na jednání do Škoda Auto. 

Autopůjčovna myslí i na početné skupiny 

Jestliže cestuje větší skupina lidí, není potřeba půjčovat si několik vozidel, protože jsou k dispozici také minibusy, případně osmimístné dodávky. A v neposlední řadě EasyRent.cz funguje také jako půjčovna dodávek, vozový park je tedy opravdu pestrý. 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4