Jak se vitríny využívají v autosalonech?

městský mobiliář

I když by se vám mohlo zdát, že jsou vitríny spíš záležitost pro městský mobiliář, není to vůbec pravda. Vitríny se dají skvěle využít i v autosalonech. A to mnoha různými způsoby. Existuje totiž spousta druhů vitrín, které můžete využít pro spoustu různých účelů. My už za sebou pár procházek v autosalonech máme a můžeme se s vámi podělit o pár tipů, jak i běžnou vitrínou vylepšit celý prostor.

Nástěnné vitríny

Jednou z těch nejběžnějších vitrín je vitrína nástěnná. Její využití je jednoduché. Jedná se o vitrínu primárně určenou na cokoliv vytištěné na papíře. Noviny, reklamní sdělení, fotky spokojených zákazníku se svými novými auty. Cokoliv vás napadne. Je ale potřeba vybrat si správnou velikost. Na menší věci vám postačí i maličká vitrína. Pokud ale máte pár vymazlených plakátů, budete je chtít vystavit ve větším. Aby pěkně vynikly a byly neustále na očích.

Kvalitní nástěnné vitríny zakoupíte například u firmy Forplast, která vám vitrínu přizpůsobí přesně podle vašich přání a požadavků.

luxusní auta

Skříňové vitríny

U těchto vitrín se můžete vyřádit trošku víc. Nemusíte se omezovat pouze na papíry, vystavit můžete i 3D věci. My nejčastěji vídáme tyto:

  • modely vystavených aut
  • ceny za nejlepší autosalón
  • poháry za nejlíp vybavenou vitrínu v autosalónu

Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Díky tomu, že se vitríny hodně často vyrábějí na míru, můžete si koupit jak sloupovou vitrínu, tak třeba vitrínu přes celou stěnu. Nebo třeba dvě. Tak budete mít dostatek místa na vystavení čehokoliv, co potřebujete. Čím větší vitrína, tím větší prostor pro hraní. Tímto jednoduchým způsobem zajistíte, že žádný jiný autosalón se tomu vašemu nebude ani trošku podobat. A co víc? Odpadne vám hromada starostí s utíráním prachu!

Autosalón můžete doplnit nejen vitrínami. Mezi auty vypadají dobře palmy v moderních květináčích nebo matné zahrazovací sloupky. Inspiraci můžete najít i v zahraničí, kde si s vybavením umí pořádně vyhrát. 

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4