Škoda Scala a Kamiq nadchnou po všech stránkách

Přemýšlíte nad investicí do nového automobilu? Zvažujete, jakou značku zvolit, abyste byli spokojení nejen po finanční, ale i praktické stránce? V našich končinách se obrovské popularitě těší vozidla značky ŠKODA AUTO, a to z jednoho prostého důvodu. Spousta lidí totiž důvěřuje výrobcovi, jenž má kořeny právě v České republice. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na modely Škoda Scala a Škoda Kamiq. Jedná se o novinky posledních let, které si vás doslova podmaní.

Škoda Scala

Jako první je v našem hledáčku nová Škoda Scala. Jedná se o moderní a kompaktní hatchback, jenž uspokojí i poměrně náročnou klientelu. Výrobce se totiž zaměřil na kombinaci působivého designu, technologií a bezpečnostních prvků. Při jízdě automobilem se budete cítit pohodlně, ať už sedíte na jakémkoliv místě. Designéři změnili u tohoto modelu design, takže vozidlo dostalo zcela novou architekturu, která je opěvována nejen odbornou veřejností, ale i běžnými uživateli.

V zadní části nenajdete klasické kulaté logo, ale pouze nápis ŠKODA. Výbava je nadstandardní, a to i v základní konfiguraci.

Škoda Kamiq

Jestliže hledáte spíše městský crossover, v němž si své místo najdou všichni členové rodiny, Škoda Kamiq je ideální volbou. Chlubí se přednostmi SUV, ale také dynamickými tvary a ostrými hranami. S tímto automobilem zvládnete každodenní cestování do práce přes město. Samozřejmostí je i možnost sportovní jízdy, a to zmáčknutím jediného tlačítka. 

Jestliže si chcete vyzkoušet, jak se ve výše uvedených vozidlech jezdí, určitě si sjednejte testovací jízdu, která vám pomůže ve výběru. Uděláte si tak reálnou představu o tom, jak se automobil řídí, jestli by vám vyhovoval a podobně. Obraťte se na fleetové centrum AUTO POLY, které má pobočky v Praze a Příbrami.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4