Na koho se obrátit, pokud přemýšlíte o prodeji autosalonu nebo o fúzi

prodej firmy

Čas od času podnikatelé dospějí do fáze, kdy chtějí svou společnost prodat, protože by raději svůj čas věnovali dětem či vnoučatům. Pokud podobná stagnace v pracovním životě nastala i u vás a přemýšlíte, že byste přenechali žezlo mladším kolegům, zřejmě hledáte společnost na prodej firmy. V podstatě je jedno, zda vlastníte autosalon či jiný typ společnosti, protože specialista na prodej firem se nezaměřuje na konkrétní odvětví. Pro něj jsou důležité jiné parametry, například ziskovost.

Více než patnáctiletou tradicí se pyšní společnost prodavamefirmy.cz, která přistupuje na prodeje fungujících a ziskových firem. Respektuje hodnoty, jako jsou profesionalita, spolehlivost a diskrétnost. Jestliže nechcete, aby některé informace vypluly na povrch, žádný problém, pracovníci zmíněné firmy dokážou uchovat tajemství.

Kdy zvažovat prodej firmy?

I když máte prosperující autosalon, možná vás už nebaví starat se o jeho chod. Jestliže se domníváte, že jste za svůj život udělali pro firmu maximum, je nejvyšší čas přenechat ji mladé krvi, která vnese do firmy nové trendy. Prodej firmy byste měli zvažovat v okamžiku, kdy se jí daří a potřebuje další impuls k rozvoji. Stejně tak se mohly změnit vaše osobní priority a životní filosofie, což už není v souladu s vedením autosalonu.

V neposlední řadě se doporučuje uvažovat nad prodejem firmy, pokud toužíte po odpočinku, ale nemáte v rodině nikoho, kdo by mohl její vedení převzít do vlastních rukou.

Co prodej firmy obnáší?

Jestliže se tedy definitivně rozhodnete, že autosalon prodáte, tak vám prozradíme, jak vypadá spolupráce s prodavamefirmy.cz. V první řadě si specifikujete spolupráci jako takovou, stanovíte postupy prodeje. Vzápětí dojde k analýze vašeho autosalonu, stanoví se jeho prodejní cena, a potom se vyhotoví její prezentace. V neposlední řadě se vyberou vhodní kandidáti na koupi a investoři, s nimiž se projednávají podmínky a další náležitosti. A nakonec se prodej dokončí. Jak jednoduché.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4