Operativní leasing využívají lidé, kteří chtějí používat auto bez problémů

Operativní leasing bývá spojován především s velkými firmami. Stále častěji však službu využívají i drobní podnikatelé, případně soukromé osoby, které preferují komfortní ježdění automobilem bez zbytečných starostí. Operativní leasing se na rozdíl od klasického finančního liší v tom, že se nemusíte starat o náležitosti spojené s vozidlem, tedy o pojištění, pravidelný servis, přezouvání pneumatik, dálniční známku a podobně. V podstatě se jedná o dlouhodobý pronájem automobilu (zjednodušeně řečeno).

Stejně tak je nezbytné počítat s tím, že takový automobil se nestane nikdy vaším majetkem. U finančního leasingu po skončení leasingové smlouvy přechází vozidlo do vašeho vlastnictví, ovšem u operativního leasingu tomu tak není. V okamžiku, kdy vám skončí smlouva, si můžete sjednat další a požádat si tak o novější model. Pokud je vašim snem jezdit každou chvíli v novém autě, operativní leasing je pro vás jako stvořený.

Jak tedy operativní leasing probíhá?

Prvně si vyberete konkrétní automobil, za jehož volant byste chtěli usednout. Velké oblíbenosti se těší především vozidla z garáže německého koncernu Volkswagen Group, pod jehož křídla spadají značky jako Volkswagen, Škoda Auto a také Audi. Jestliže preferujete hlavně levný povoz, sáhněte třeba po modelu Škoda Fabia.

Jakmile máte tedy jasno v tom, který automobil zaparkujete ve své garáži, potom se pustíte do vyřizování a papírování. Jestliže plánujete využívat automobil k firemním účelům, máme pro vás skvělou zprávu, operativní leasing si můžete dát bez problémů do nákladů. Pravděpodobně se ptáte, jak si pořídit auto do firmy bez papírování navíc. I taková možnost existuje, ale tu si ponecháme jako dobrou zprávu na konec. Po podpisu leasingové smlouvy se můžete pustit do využívání automobilu.

Jediné, za co platíte, jsou tedy měsíční poplatek za operativní leasing a pohonné hmoty, o všechno ostatní se stará leasingová společnost. Stát se například může, že vám automobil někde na dálnici přestane fungovat, stačí zavolat na asistenční služby a přistaven vám bude náhradní vůz. Zní to skvěle, nemyslíte?

Driveto.cz přichází s novým konceptem operativního leasingu

Dostáváme se ke slíbené dobré zprávě. Česká platforma Driveto.cz, za kterou stojí investiční skupina Miton, se rozhodla jít tak trochu proti proudu. Pokud se totiž stanete členem Driveto Klubu, můžete si pronajmout automobil, aniž byste ho museli používat třeba tři, nebo pět let. Vrátit ho v podstatě můžete kdykoliv, záleží to pouze na vás. Vázáni jste pouze třicetidenní výpovědní lhůtou, která je stanovena kvůli tomu, aby se stihly vyřídit všechny formality.

Objednejte si tedy Driveto: Do tří dnů máte auto. Platforma si totiž zakládá na rychlosti a jednoduchosti.

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4