Kdy se vyplatí investovat do laserového čištění rzi?

Výsledek obrázku pro jak vzniká rez

Laser už dávno nepatří jen do ukazovátek nebo zdravotnictví, jeho všestranné využití totiž umožňuje prodloužení životního cyklu zrezivělých strojů. Čištění laserovým čističem není pouze pro velké strojírenství a továrny. V dnešní době si této precizní služby můžete užít a vyzkoušet na vlastní oči, jaké výhody poskytuje. 

Rez. Odvěký nepřítel kovu. Vzniká působením kyslíku a vody na oxid železitý a tvoří matný oranžový povlak. Rez ovlivňuje i funkčnost železného výrobku, na kterém se nachází, protože zvyšuje tření na nerovném povrchu a drolí se. V případě přesně změřených strojů, ve kterých jsou třeba přesně dodržené parametry, je důležité odstranit rez co nejdříve, pro zajištění plynulého chodu stroje.

Po povrchovém původním očištění se odstraní mastnota a prach, který by laserové čištění mohl ovlivnit a následovně laserový čistič pomocí přesného nastavení a profesionálního vedení odborníkem rychle a účinně odstraní během vteřin veškeré zbytky rzi.

 

Výhody laserového čištění rzi

Laserové čištění rzi, na rozdíl od jiných způsobů čištění, působí přesně a neuvěřitelně výkonně přímo na molekuly rzi. Nemůže se tedy stát, že by se čištěním laserem poškodil původní materiál pod rzí. Věděli jste, že laserem se také renovují historická díla citlivá na poškození? Jelikož laser nepoškodí původní materiál, tak nejen že se zachová a obnoví původní kvalita čištěného stroje, laser působí na povrch tak, že vytvoří nově vytvořené spoje mezi materiály a prodlouží tím kvalitu stroje před dalším čištěním

Další výhodou laserového čištění, kromě přesnosti, je jeho rychlost. Po jedné aplikaci laserovým čistícím ošetření mizí velké množství rzi. Další přejetí laserem dočistí kovový povrch do dokonalosti i v těch nejužších zákoutích. 

 

Kdo může laserové čištění využít

Laserové čištění je vhodné pro kohokoli. Od majitele továrny s železnými stroji, které potřebují obnovit ideální výkon, či profesionální nerezová kuchyně, která využije služby s menším, ručním laserovým čističem. Laserové čističe se totiž vyskytují v několika velikostech a variantách a jsou proto vhodné do nespočtu profesionálních oblastí. 

 

Laserové čištění je vhodné také pro:

  • měděné sochy, detaily a dekorace
  • plastikové a gumárenské formy
  • odstranění olejových a lakových nánosů
  • odstranění zabarvení svarů

 

Pozvat si odborníka, nebo pořídit laser

Záleží na množství čištění, které budete během let potřebovat. V případě továrny, kde se laserový čistič na pracovišti využije v dostatečném množství, se může tato investice velmi vyplatit a zařídit tak plynulost chodu továrny v případě potřeby čištění. Také budete moci rez zastavit před šířením již na začátku její tvorby. 

Pokud ale rez není tak častým problémem, či potřebujete pouze některé automobilové součástky zbavit tohoto kovo-parazita, neváhejte se obrátit na odborníka, který Vám profesionálně poradí a vyčistí rez ze všech zákoutí Vašeho vozu.


Další články:

- Vše o nové generaci Opel Mokka 2022

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4