Škoda Scala a Kamiq nadchnou po všech stránkách

Přemýšlíte nad investicí do nového automobilu? Zvažujete, jakou značku zvolit, abyste byli spokojení nejen po finanční, ale i praktické stránce? V našich končinách se obrovské popularitě těší vozidla značky ŠKODA AUTO, a to z jednoho prostého důvodu. Spousta lidí totiž důvěřuje výrobcovi, jenž má kořeny právě v České republice. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na modely Škoda Scala a Škoda Kamiq. Jedná se o novinky posledních let, které si vás doslova podmaní.

Číst dál: Škoda Scala a Kamiq nadchnou po všech stránkách

Propagujete autosalon? Vyzkoušejte reklamní PVC plachty

výroba reklamních plachet

Reklamní plachty jsou jednou z nejvyužívanějších forem venkovní reklamy. Existuje spousta druhů i velikostí a každá má své využití. Dobře vyrobená reklamní plachta člověka zaujme a a zvýší šanci, že si pro nové auto přijde k vám. Co vše výroba reklamních plachet obnáší zjistíte v tomto článku.

Číst dál: Propagujete autosalon? Vyzkoušejte reklamní PVC plachty

Jak má vypadat spolehlivá prodejna motorek?

prodejna motorek

Pokud toužíte po motorce v podstatě už od malička, je nejvyšší čas splnit si někdejší sen. V současné době není vůbec těžké udělat si řidičský průkaz na motorku. Pokud máte řidičské oprávnění na automobil, potom na motorku to pro vás bude úplná hračka. Jakmile si však splníte tuto povinnost, pustíte se do nákupu první motorky. Jak by měla správná a spolehlivá prodejna motorek vypadat? Jak poznat, že zrovna vámi vybraná prodejna vám nabídne to, co od ní očekáváte?

Číst dál: Jak má vypadat spolehlivá prodejna motorek?

Co je to CRM a jak jej využít v autosalónech?

crm systém

CRM systém je zkratka pro customer relationship management. Jeho hlavním účelem je zlepšovat a upevňovat vztahy se zákazníky a zvyšovat efektivitu a produktivitu podnikání. V ideálním případě má v sobě CRM všechna data organizace, která mohou pomoct k dosažení daných cílů. Výhodou CRM systémů je to, že jsou užitečné jak pro malé, tak pro velké firmy. Kromě informací o zákaznících a klientech uchovává CRM také data o zaměstnancích. Správné použití systému zajistí vaší firmě spokojené klienty, efektivní práci, snížené náklady a zvýšené výnosy. CRM se dá využít v autosalónech. Jak?

Číst dál: Co je to CRM a jak jej využít v autosalónech?

Využití vymezovacích sloupků v autosalonech

vymezovací sloupky

Vymezovací sloupky můžeme využít různými způsoby. V hotelech, v divadlech a samozřejmě taky v autosalonech. A o tom se tu budeme bavit. Sloupky pomáhají s oddělením míst, na která lidé mohou chodit a kam už ne. A to se na místě, kde se prodávají tak drahé věci, jako jsou auta, docela hodí. Ať už je to kvůli malým dětem, které si chtějí na auta sáhnout a nebo kvůli dospělým, kteří mají potřebu je nějakým způsobem poničit. 

Číst dál: Využití vymezovacích sloupků v autosalonech

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4