Jak se vitríny využívají v autosalonech?

městský mobiliář

I když by se vám mohlo zdát, že jsou vitríny spíš záležitost pro městský mobiliář, není to vůbec pravda. Vitríny se dají skvěle využít i v autosalonech. A to mnoha různými způsoby. Existuje totiž spousta druhů vitrín, které můžete využít pro spoustu různých účelů. My už za sebou pár procházek v autosalonech máme a můžeme se s vámi podělit o pár tipů, jak i běžnou vitrínou vylepšit celý prostor.

Číst dál: Jak se vitríny využívají v autosalonech?

Oživení interiéru autosalonů sedacími vaky a křesly vyrobenými na míru

sedací vaky

Dávno jsou pryč doby, kdy v prostorech autosalonů byly vystavená pouze vozidla. Provozovatelé se snaží zpříjemnit zákazníkům nejen výběr vozidla, ale také čekání na vyhotovení dokumentů, a proto se snaží v budově vytvořit i odpočinkovou zónu. Pokud pracujete v autosalonu, navrhněte, aby byla nějaká část interiéru vyhrazena k vytvoření relaxačního místa. Věřte, že klienti budou spokojení, a potom si rádi počkají na všechny potřebné papíry. Jestliže se chcete nějak odlišit od ostatních autosalonů, zapomeňte na tradiční sedací soupravy a konferenční stolky, zkuste jít cestou individuálního řešení. Co takhle sedací vaky? Odpočine si v nich jak dospělý, tak i dítě.

Číst dál: Oživení interiéru autosalonů sedacími vaky a křesly vyrobenými na míru

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4