Univerzální pneumatiky jsou nebezpečné, tvrdí odborníci

Před odjezdem na dovolenou jsem kontroloval stav našeho automobilu, abychom se někde na cestě do Chorvatska nepotýkali s technickými problémy. Zaměřil jsem se také na pneumatiky. Bohužel, zjistil jsem, že letní pneumatiky jsou už sjeté, a tak jsem se rozhodl je ještě před odcestováním vyměnit. Prvně jsem přemýšlel nad tím, že koupím univerzální pneumatiky, protože stejně mě ještě čeká nákup zimní sady, ale nakonec jsem usoudil, že nebudu riskovat.

Číst dál: Univerzální pneumatiky jsou nebezpečné, tvrdí odborníci

Vyrážíte na dovolenou? Pořiďte si nosič kol i střešní box

střešní boxy a nosiče kol

Plánujete dovolenou v České republice, na Slovensku, případně v jiné evropské zemi, která je perfektně dostupná automobilem? Pokud nemáte dostatek úložného prostoru, mohou vám pomoci autodoplňky, jako jsou nosiče kol a střešní boxy. Připravte se tedy na rodinnou dovolenou či výlet automobilem. V následujících řádcích vám prozradíme, na co nesmíte zapomenout.

Číst dál: Vyrážíte na dovolenou? Pořiďte si nosič kol i střešní box

Užitkové vozy, které jsou v podnikání nejpoužívanější

V podnikatelském světě mají užitková vozidla široké uplatnění, třeba takové dodávky slouží k přepravě materiálu, ale i dělníků na místo určení. Pokud tedy plánujete rozšířit vozový park ve své společnosti, nejprve byste měli zvážit, po jakém modelu sáhnout. Současný trh nabízí totiž nepřeberné množství užitkových automobilů. V následujících řádcích vám proto představíme ty nejžádanější a nejpoužívanější.

Číst dál: Užitkové vozy, které jsou v podnikání nejpoužívanější

Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla?

Pokud často cestujete do zahraničí, většinou řešíte přepravu z letiště. Samozřejmě jednou z možností je požádat nekoho že známých, případně si ponechat svůj vlastní automobil na parkovišti letiště. V případě, že cestujete letadlem opravdu intenzivně, se vám uvedené možnosti příliš nevyplatí. Pravděpodobně nechcete neustále někoho otravovat a parkování na letišti také není nejlevnější. Snad nejpohodlnější možností je půjčit si automobil přímo z autopůjčovny, která působí i na Letišti Václava Havla. Jak to funguje? Popíšu vám svou vlastní zkušenost. 

Číst dál: Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla?

Joomla SEF URLs by Artio
Nabízíme spolupráci
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Recenze produktů najdete na https://www.produkter.cz/ 

Kontakt

Weboo s.r.o.

Husinecká 903/10, 130 00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4